Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

Wystawa: Forma • Kolor • Kostium. Zofia de Ines

Początek:
Koniec:

Wystawa ukazuje bogatą twórczości polskiej scenografki i kostiumografki Zofii de Ines. Forma i kolor to wiodące motywy przewodnie, tak widoczne w dorobku artystki. Połączone z najważniejszym elementem - kostiumem - stanowią inspiracje przy tworzeniu aranżacji ekspozycji.

Na wystawie oprócz kontekstu biograficznego Zofii de Ines, zostaną zaprezentowane prace wybrane przy współpracy z artystką, pochodzące ze zbiorów teatralnych znajdujących się na terenie całej Polski.

Kształt Iluzji. Obraz w scenografii filmowej

Początek:
Koniec:

Pierwsza tak obszerna wystawa prac tandemu „oscarowych” scenografów – Katarzyny Sobańskiej i Marcela Sławińskiego. Wystawa w zaskakujący sposób przedstawia proces twórczy, którego efektem jest niepowtarzalna forma obrazu filmowego. Komponenty rzeczywistości i wyobraźni, od słowa do projektu – od projektu do kadru, pokazują, jak obszar scenografii nadaje wymierny KSZTAŁT ILUZJI.

Informacje o odwołanych wydarzeniach. Nowe terminy!

Początek:
Koniec:

Poniżej podajemy nowe terminy odwołanych wydarzeń w Centrum Spotkania Kultur w związku z nadzwyczajną sytuacją epidemiologiczną w Polsce:

AKADEMIA KINA CSK. W obliczeniach był błąd - polskie filmy fantastycznonaukowe cz.1

Początek:
Koniec:

Akademia Kina CSK zaprasza na wykład: "W obliczeniach był błąd – polskie filmy fantastycznonaukowe" część 1 Tomasza Kolankiewicza.


Lubisz kino i chcesz czerpać jeszcze większą frajdę z oglądania filmów i seriali?
Zapraszamy do Akademii Kina CSK. Na wykładach i spotkaniach online, na żywo, w lekkiej i luźnej atmosferze poznasz najciekawsze zjawiska w polskim i światowym kinie.

WYKŁAD: "W obliczeniach był błąd – polskie filmy fantastycznonaukowe" część 1

Towar | wirtualne Kino CSK

Początek:
Koniec:

Zapraszamy do wirtualnego Kina CSK na film "Towar".

Żegnaj mój synu | wirtualne Kino CSK

Początek:
Koniec:

Zapraszamy do największego wirtualnego kina na świecie pod adresem MOJEeKINO.PL

Żegnaj mój synu (23 maja, godz. 20.30)

Asystentka | wirtualne Kino CSK

Początek:
Koniec:

Zapraszamy do wirtualnego Kina CSK na platformie MOJEeKINO.PL.

„Asystentka” to historia skandalu, który może wydarzyć się wszędzie!

Jane niedawno ukończyła studia i marzy o karierze producentki filmowej. Kiedy rozpocznie pracę jako asystentka potentata branży rozrywkowej, będzie w siódmym niebie.Nie wie jeszcze, że pod pozorami pracy, zamiast realizacji marzeń, czeka na nią droga do zatracenia.

Jezioro dzikich gęsi | wirtualne Kino CSK

Początek:
Koniec:

Od 21 maja zapraszamy do największego wirtualnego kina na świecie, pod adresem MOJEeKINO.PL, w którym Kino CSK ma swoją salę. W aktualnym repertuarze posiadamy około 40 tytułów, które można oglądać w dowolnym czasie (od 21 maja). W weekend otwarcia zapraszamy również na pokazy specjalne.

Film "Jezioro dzikich gęsi":