Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Patrycja Markowska - Akustycznie

Koncert

24 October Sunday
19:00
Sala Operowa
  • 55, 75, 95, 125 zł

Patrycja Markowska to prawdziwy wulkan energii. To właśnie za to publiczność ją kocha. Scena to jej środowisko naturalne.

Stuprocentowa rockmanka tym razem zagra akustycznie. Będzie kameralnie, bluesowo i – jak zwykle – niepokornie. Nowe aranżacje utworów pozwolą odkryć twórczość artystki na nowo.

Podczas akustycznej trasy koncertowej Patrycji Markowskiej towarzyszy zespół najlepszych muzyków. Wyjątkowa atmosfera tych koncertów sprawia, że można poczuć prawdziwą więź z artystką. Fani Markowskiej nie mogą odpuścić takiej okazji! To będzie niezapomniany wieczór.

***

Szanowni Państwo,

niestety, ze względu na wypełnienie sali i konieczność zachowania reżimu sanitarnego, koncert "Patrycja Markowska - Akustycznie" zaplanowany na 14.03.2021 godz. 19:00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, zostaje przeniesiony na 24.10.2021. Miejsce oraz godziny wydarzenia pozostają bez zmian.

Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany. W przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się z punktem, w którym zakupione zostały bilety.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

zespół Adria Art.

Ticket price

  • 55, 75, 95, 125 zł

Hall

Sala Operowa

Sala Operowa może pomieścić niemalże 1000 widzów.