Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Dźwięki Słów - 6. Prezentacje Form Muzyczno-Teatralnych

13 June Thursday
15:00

Największym wydarzeniem w programie będzie dwukrotnie prezentowany musical „Rodzina Adamsów” Teatru Syrena w Warszawie. Ponadto teatralnych wrażeń dostarczy Hanna Śleszyńska w spektaklu „Własność znana jako Judy Garland”, a także Aneta Todorczuk-Perchuć w „Matce, żonie i kochance”. Nie zabraknie również muzyczno-teatralnych propozycji dla najmłodszych widzów, o co zadba Teatr Maska z Rzeszowa prezentując opowieść „O mniejszych braciszkach św. Franciszka”.
W tym roku w ramach „Dźwięków Słów” wystąpią między innymi: Natalia Niemen śpiewająca poezję Szymona Babuchowskiego przy akompaniamencie harfisty Michała Zatora. Zagra zespół Barcelona Gipsy balKan Orchestra prezentując zbiór najlepszych utworów z ostatnich płyt. Sambor Dudziński przeistoczy się w sześcioosobowy zespół w widowisku ulicznym „Dźwiękowiązałka”, a Piotr Selim połączy spotkanie z publicznością z autorskim recitalem.

Wśród znakomitych artystów 6. edycji festiwalu pojawi się także białoruski akordeonista Yegor Zabelov, Barcelona Gipsy Balkan Orchestra, artystka-eksperymentatorka wykorzystująca rozmaite techniki wokalne i elementy teatru Maja Kleszcz wraz z zespołem IncarNations, a także śpiewająca „czarnym” bluesowym głosem – Magda Piskorczyk.

Wystąpi też reaktywowana Grupa w Składzie, MILO Ensemble, duet Paraluzja, czy zespół folkowy VOŁOSI.
W programie pojawią się też formy słowno-muzyczne, które wspólnie stworzą artyści i dziennikarze, jak Teresa Drozda, czy Grażyna Lutosławska.

✅ Szczegóły programu i bilety na stronach: www.dzwiekislow.pl / bilety.spotkaniakultur.com

✅ Program: http://dzwiekislow.pl/program/

✅ Zachęcamy do śledzenia naszego profilu Dźwięki Słów, gdzie na bieżąco będziemy publikowali informacje o kolejnych wydarzeniach w ramach tegorocznej edycji Festiwalu.

belka dzwieki slow

 

Bilety:

Szczegóły programu i bilety na stronach: www.dzwiekislow.pl / bilety.spotkaniakultur.com

Ticket price

  • -