Skip to main content
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Events archive

Żegnaj, mój synu (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „ŻEGNAJ, MÓJ SYNU”.

Główni bohaterowie Yaojun i Liyun byli niegdyś szczęśliwym małżeństwem. Ich los naznaczony został z chwilą, gdy w tragicznym wypadku śmierć poniósł ukochany syn pary. To wydarzenie odcisnęło się piętnem na całym ich dalszym życiu, którego celem od tej pory stało się znalezienie ukojenia.

#startujzafree na MojeEkino.pl | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza!

Serwis filmowy kin studyjnych uruchomił kampanię reklamującą platformę MojeEkino.pl pod nazwą #startujzafree skierowaną do nowych użytkowników.

Specjalnie dla widzów, którzy jeszcze nie znają platformy, wyselekcjonowano pięć tytułów, które odzwierciedlają różnorodny charakter platformy MojeEkino.pl.

Dni Filmu Niemieckiego| Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na Dni Filmu Niemieckiego.

Dni Filmu Niemieckiego to przegląd najciekawszych i najgłośniejszych filmów współczesnego niemieckiego kina. Szeroki wachlarz gatunków, bez względu na komercyjny czy artystyczny charakter filmów, wiernie oddaje tendencje obecne w niemieckiej kinematografii.

Filmy dostępne online na platformie www.mojeekino.pl w dniach 23-29 listopada 2020. Dostęp VOD na 48 godzin.
Filmy:

„Mur lubelski” instalacja z kolekcji Dariusza Prażmo

Start
End

„Mur lubelski” to instalacja artystyczno-historyczna składająca się z 67 cegieł z kolekcji Dariusza Prażmo, która powstała w ramach East ӕnd Art w 2018 roku.

Cegły zbierane były przez dwa lata. Inspiracją dla artysty do ustawienia ceglanej ściany była elewacja budynku widziana od strony ul. Marii Curie-Skłodowskiej, stąd wystające ceglane główki.

Najstarsze z cegieł sięgają epoki średniowiecza.

Instalację można oglądać w Alei Kultur na poziomie 0 od ul. Marii Curie-Skłodowskiej.

Więcej na jej temat w materiale wideo.

Tylko zwierzęta nie błądzą (pokaz specjalny) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na pokaz specjalny filmu „TYLKO ZWIERZĘTA NIE BŁĄDZĄ”.

Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko we Francji. Każda z postaci ma coś na sumieniu i nie chce dzielić się wszystkimi swoimi sekretami.

Spotkania z artystami - online

Start
End

Zapraszamy do oglądania naszego cyklu „Spotkania z artystami” (kliknij w zdjęcie, aby przejść do materiałów wideo i galerii prac)


csk

"VHYes" (przedpremiera) | 6. Splat!FilmFest ONLINE

Start
End

Splat!FilmFest zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu VHYes" jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem 6. Splat!FilmFest ONLINE.

VHYES

Tato, wideo znów nie działa!

Nie tak miało być (premiera) | Wirtualne Kino CSK

Start
End

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu „NIE TAK MIAŁO BYĆ”.

Jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, gdy w grę wchodzi szczęście i bezpieczeństwo naszych bliskich? „Nie tak miało być” opowiada historię kobiety, której ograniczono prawo do widywania się z własnymi dziećmi po tym, jak rozwiodła się z mężem.

Alice, bo tak ma na imię główna bohaterka, postanawia zabrać swoją córkę i syna na wakacje bez zgody męża, który jako pełnoprawny opiekun zgłasza porwanie. To film o konsekwencjach wyborów, które podejmujemy.